1Bdr Apartment Perla 225

  • 50 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

1Bdr Apartment Perla 225 Bucharest розташовані в межах 10 хвилин пішої прогулянки від станції метро Пяца-Романе і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. Сільський музей за 10 хвилин їзди і Парк Хєрастрау на відстані 2.1 км від апартаментів.

Можна насолодитись комфортом ванної кімнати в апартаментах, яка оснащена феном і рушниками. Крім того, ви знайдете душ.

Для більшого комфорту в помешканні є повністю обладнана кухня з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.

Апартаменти знаходяться у районі Victoriei Avenue, майже за 25 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Bucharest North. До центру міста можна дійти пішки за 30 хвилин. Музей Джордже Енеску також знаходиться поблизу помешкання. 1Bdr Apartment Perla 225 розташовані на відстані 0.8 км від автовокзалу Colegiul Economic Virgil Madgearu.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near 1Bdr Apartment Perla 225 Бухарест
Studio Cozy Piata Victoriei
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Cozy Piata Victoriei

604 м від помешкання
USD 47 USD 42
за ніч
Eminescu 36
Ціна лише для моб. пристроїв

Eminescu 36

732 м від помешкання
USD 86 USD 77
за ніч
Spacious 4Br, 3Bt With 3 Balconies
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacious 4Br, 3Bt With 3 Balconies

9.4
Блискуче 31 відгук
762 м від помешкання
USD 307 USD 276
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    "Бухарест-Отопені"
    16 км

    Залізничні вокзали

    The North Train Station
    2.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • У квартирі 1Bdr Apartment Perla 225 можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі 1Bdr Apartment Perla 225 не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, посудомийною машиною і холодильником.
    • Квартира 1Bdr Apartment Perla 225 розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Bucharest North розташований на відстані 25 хвилин пішої прогулянки від квартири 1Bdr Apartment Perla 225.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    "Бухарест-Отопені"
    16 км

    Залізничні вокзали

    The North Train Station
    2.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    1Bdr Apartment Perla 225 Бухарест

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити